Letný zraz OCSK - 2013

fotka

Leto a čas dovoleniek koncom augusta pomaly doznievajú, no zážitky a dojmy z tohtoročného stretnutia priaznivcov značky Opel, len tak ľahko nezmiznú z našich pamätí. Takto pred niečo vyše mesiacom sme sa celkom početná skupinka stretli na tradičnom mieste a to pri Krpáčove- hotel Polianka. Tak, ako aj pominulé roky trval zraz 3 dni (piatok, sobotu a nedelu), pričom hlavným dňom bola sobota.
Organizátori boli na všetko pripravení a už od rána mohli prichádzať bleskom trafení fanúšikovia. Program bol vymyslený na celý deň, takže nuda nebola. Aj tento rok sa pár skalných oplákov nedostavilo z rôznych príčin, no každopádne parkoviská boli plne obsadené. Po príhovore prezidenta Jerryla, ľudia nabrali smer ku predajným miestečkam, aby si kúpili vstupenku, tombolové lístky, prípadne predmety s vynoveným logom našej stránky.


Kecalo a zoznamovalo sa po celý čas, zjedol sa obed, obkukávali zaujímavé autá, no a potom prišla časť programu, ktorá bola tohto roku po prvý krát - Spanilá jazda.. Hoci sa jej nezúčastnili úplne všetci klubáci, aj tak sa vytvoril celkom dlhý vláčik áut, smerujúci na parkovisko pri tescu v Brezne a naspäť cez Lopej ku hotelu. Takto si ľudia popri ceste všímali vlajkami ozdobené ople a niektorí aj fandili a trúbili na pozdrav. Ani tento rok sa nevynechala tradičná jazda zručnosti a ostatné súťaže zamerané na šikovnosť členov Opelclubu. Večer sa vyhlásili výhercovia jednotlivých disciplín a taktiež výhercovia tomboly. V nej si tento rok drvivú vačšinu vysúťažil Kajo, lebo mal viac šťastia, ako ostatní a asi mal predsavzatie, že koľko valcov v autách, toľko cien v tombole.

Potom už nasledovala opekačka s klobáskami a pitím, na zahnanie smädu a hladu.. Čo sa dialo po tejto opekačke, to už vedia len samotní zúčastnení a to sa asi pred svetom ukryje. Na záver stačí dodať, že kto váhal, či prísť, alebo nie, ten spravil chybu a môže si ju na ďalší rok napraviť. Som rád, že tento klub neupadáva a dúfam, že nabudúce bude letný zraz oveľa lepší, ako tie predošlé.

Dovidenia v lete 2014 .....
 

Tu si môžete pozrieť fotky a videá z rôznych zdrojov. : http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?f=123&t=39933