Vitajte na novej stránke Opelclub.sk

Vážení priaznivci Opelclubu.sk,

Som rád, že vás tu môžeme privítať na našej vynovenej stránke, ktorá sa síce pripravovala dlho, ale nakoniec sme sa jej všetci dočkali.

Ubehol rok aj niekoľko dní (9.3.2013) od spustenia novej podoby (grafickej aj funkčnej) fóra, kde sa vídame či už vtedy, ked potrebujeme pomoc s technickými problémami, alebo len tak, keď si chceme pokecať s kamarátmi o bežných veciach. Verím, že nové fórum malo vplyv na návštevnosť opelclubu a prinieslo viac nových členov, no nemohli sme si dovoliť zaspať a neurobiť zásadnejšie zmeny týkajúce sa hlavnej stránky a organizačnej časti klubu.

Týmito zmenami by sme radi prilákali nových členov V.I.P. ktorí už budú mať jasné, aké sú ich výhody, keď sa k nám pripoja a tak isto by sme veľmi radi zatraktívnili značku Opelclub.sk a samozrejme aj samotného výrobcu vozidiel Opel.

Medzi novinky, ktoré vám prinášame, patria napríklad súťaže, VIP karty členov, na ktorých budú môcť prezentovať seba a svoje auto, jednoduchší systém pre umiestnenie reklamy, využívanie zliav a tiež aj fotogaléria, do ktorej budú môcť V.I.P. členovia prispievať svojimi fotkami napríklad zo zrazov, či iných udalostí.

Bez ľudí by bol opelclub len bezduchou stránkou a teda ak chceme byť početnou skupinou fanúšikov, potrebujeme získať čo najviac nových V.I.P. členov, ktorí by prezentovali klub a zatraktívnili ho či už na Slovensku, alebo v okolitých štátoch, ale rovnako aj medzi reklamnými partnermi, prinášajúcimi výhody pre nás všetkých.

Najväčšiu zásluhu na realizovaní novej stránky má náš člen - Alcom1234 - ktorý popri svojej práci a iných povinnostiach, dokázal vo voľnom čase sedieť, programovať a rozmýšľať nad tým, ako všetko dokopy vytvoriť a spustiť do sveta.

Aj tie najnenápadnejšie zmeny si vyžiadali veľa práce, takže to, čo verjnosť vidí ako výsledok, je v podstate špička ľadovca.

Týmto mu patrí jedno veľké ĎAKUJEME v mene členov OCSK.

Pre užívateľov fóra pribudol svetlý skin, ktorý si majú možnosť zmeniť v nastaveniach fóra.

Na niektorých častiach stránky sa bude este postupne pracovať, ale základ je hotový. Treba totiž vyriešiť pár vecí, ktoré nebolo možné začať bez toho, aby sme tu spustili novú stránku.

Držme si palce, aby sa dostavili lepšie výsledky a aby sme takto o rok mohli toto všetko zhodnotiť jedným slovom - úspech.